VizualFontBauerBodniButtonObjednatKurz04
Kontakt: 0903718925 0903718926

Zvládnite kreatívne techniky aranžmánov.

Venujete sa aranžovaniu profesionálne? Alebo len radi tvoríte? Nevyhnutným predpokladom Vášho úspechu je kreativita, hľadanie nového, jednoducho pozitívna zmena. Získajte novú inšpiráciu, naučte sa tvoriť iným ako doteraz zaužívaným spôsobom. Spoznajte nové trendy v aranžovaní a floristike.

 

Rozvíjajte svoje zručnosti pod dohľadom skúsených lektorov

Vzdelávací projekt Škola aranžovania je určený pre širokú verejnosť. Neustále si nachádza nových záujemcov. Od roku 2012 sa ho zúčastnilo už viac ako sto účastníkov. Podstata projektu spočíva v kontinuálnom, pravidelne opakujúcom sa vzdelávaní podľa konkrétnych požiadaviek poslucháčok, ktoré sú súčasne aj spolutvorcami obsahov nasledujúcich ponúkaných modulov. Na základný modul nadväzuje modul Nové trendy vo floristike a aranžovaní kvetín, Jarná a Jesenná škola aranžovania, Vianočné aranžmány a Záhradnícke minimum.

Privítajte jeseň tvorivo

Oddýchnite si pri tvorivej činnosti. Zvládnite kreatívne techniky jesenných aranžmánov a nové trendy v floristike. Naučte sa zhotoviť efektné aranžmány s jesennou tematikou, ako aj dekoratívne predmety z prírodných materiálov.

Kreativite sa medze nekladú

Zistite, ktoré farby spolu ladia, hrajte sa s kontrastnými tvarmi a textúrami. Kurzy sú vhodné aj pre začiatočníkov, ktorí nemajú s aranžovaním praktické skúsenosti. Pozrite si naše video a fotogalérie a prihláste sa na najbližší kurz.