VizualFontBauerBodniButtonObjednatKurz04
Kontakt: 0903718925 0903718926

Povedali o nás

Mirka
“Na kurze nám bolo dobre. Mohol trvať aj dlhšie 🙂 . Mali sme vynikajúceho floristu. Dobrý kolektív. V obchodoch toto človeka nenaučia. Boli sme spokojní. Naučili sme sa veľa nového…”
Helena
“Kurz vrelo odporúčam! Materiál kvalitný. Lektor perfektný – profesionál. Naučila som sa veľa trikov, ktoré ma v bežnej praxi nikto nenaučí.”
Mirka
“Super kurz a ešte lepší kolektív!”
Katka
“Dobrý kurz! Skvelý kolektív. Veľa nových získaných vedomostí a zručností.”
Eva
“Mne sa páčilo všetko. Bola som nadšená!”
Laura
“Kurz sa mi páčil. Naučili sme sa sa veľa techník viazania kytíc a vencov. Som veľmi spokojná.”
Dominika
“S kurzom som bola veľmi spokojná, páčila sa mi príjemná atmosféra, odborník v úlohe lektora a ústretovosť a záujem zo strany agentúry.”
Dada
“Kurz sa mi veľmi páčil. Naučili sme sa mnoho nových vecí. Práca s kvetmi je krásna! Fajn bolo aj to, že aranžmány sme si mohli zobrať domov. Strávila som päť príjemných dní. Kurz by som isto odporučila aj svojim kreatívnym priateľom.”
Ivka
“Som veľmi rada, že som sa zúčastnila tohto kurzu. Lektor a celý personál Školy aranžovania boli veľmi príjemní. Lektor nás za týždeň naučil veľa nových vecí, pre mňa je to dobrý štart do prípadného nového zamestnania v oblasti aranžovania. Teším sa na ďalší kurz.”
Iveta
“S priebehom kurzu som veľmi spokojná. Veľmi ma zaujala technika a postup pri výrobe venčekov. Určite kurz budem odporúčať svojim priateľom a rodine a tiež všetkým, ktorých zaujíma aranžovanie.”
Jarmila
“Priebeh kurzu v Škole aranžovania bol pohodový a v priateľskej atmosfére. Celý kurz ma bol pre mňa inšpiratívny. Určite by som kurz odporučila všetkým, ktorý majú o aranžovanie záujem. Na kurze som sa naučila základy aranžovania kvetín, viazania kytíc. Tieto základy sú pre mňa povzbudením k práci s kvetinami do budúcnosti.”
Tatiana
“Bola som veľmi spokojná. Všetko bolo pre mňa zaujímavé a tento kurz by som odporučila aj svojim priateľom. Bola by som rada, keby sa aj v iných mestách organizovali kurzy ako tento.”
Štefánia
“S kurzom v Škole aranžovania som bola som veľmi spokojná, naučila som sa nové postupy v aranžovaní, viazaní kytíc, rôzne finty, nové poznatky. Najviac ma zaujali postupy aranžovania, princípy a zásady viazania. Naučia som sa zásady aranžovania,  názvy kvetov, zelene a materiálov aranžovania.”
Mirka
“S kurzom som bola spokojná. Naučila som sa nové veci, ktoré určite v budúcnosti využijem.”
Lenka
“Naučili sme sa technicky spracovať materiál. Vzhľadom na dĺžku kurzu sme toho obsiahli naozaj hodne.”
Janka
“Dalo mi to všetko to čo som očakávala, teda všetko čo bolo uvedené v informačnom plagáte. Som spokojná, určite odporúčam!”
Andrea
“Oplatilo sa. Florista nás naučil niekoľko techník. Dozvedela som sa veľa nového. Určite odporúčam!”
Lenka
“Mne sa kurz páčil. Nikdy v živote by ma nenapadlo že zviazať kyticu môže byť také náročné. Je to pre mňa pekná skúsenosť do života.”
Evka
“S kurzom som bola veľmi spokojná. Bolo to pre mňa ozvláštnenie bežného života.”
Andrea
“Lektor Mário je zdatný čo sa týka vysvetľovania aj praktického prevedenia. Individuálne sa venuje účastníkom a vie povzbudiť.”
Kristína
“Kvalita čo sa týka znalostí lektora. Bola som veľmi spokojná s celkovou úrovňou kurzu.”
Karolína
“S kurzom som spokojná. Naučila som sa nové techniky, ktoré určite využijem.”
Natalia
“S kurzom som bola spokojná. Určite v budúcnosti využijem čo som sa naučila.”